Ponad 20 lat
doświadczenia
Ponad 20 lat
doświadczenia

O nas

Firma Pierzak od początku swojego istnienia jest podmiotem ukierunkowanym na kompleksowe wykonawstwo szeroko pojętych konstrukcji żelbetowych, robót ziemnych, wyburzeniowych oraz kompleksowych robót wykończeniowych. Oprócz standardowych robót budowlanych specjalizujemy się również w żelbetach pod technologie przemysłowe, wierceniach i palowaniach wraz z zabijaniem ścianek szczelnych.

Od początku istnienia wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie sprawdzonej od wielu lat kadry inżynieryjno-technicznej posiadającej uprawnienia do prowadzenia wszelkiego rodzaju robót budowlanych oraz wykwalifikowanych pracowników fizycznych – głównie cieśli i zbrojarzy.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym w postaci koparek, koparko-ładowarek, ładowarek teleskopowych, zwyżek oraz żurawia kołowego i wieżowego wraz ze sprzętem dodatkowym do wykonywania wszelkiego rodzaju robót budowlanych (głównie żelbetowych w postaci zagęszczarek, kompresorów, młotów wyburzeniowych, groszkownic, myjek wysokociśnieniowych oraz dodatkowo wszelkiego rodzaju szalunków systemowych i rusztowań). Sprzęt ten pozwala nam na sumienne, terminowe i jakościowe zrealizowanie powierzonych zleceń.

Serdecznie zapraszamy Inwestorów i Generalnych Wykonawców do współpracy.