Ponad 20 lat
doświadczenia
Ponad 20 lat
doświadczenia

O nas

Firma Pierzak-Budownictwo istnieje na rynku od ponad 20 lat. Od początku swojego istnienia jest podmiotem ukierunkowanym na generalne wykonawstwo szeroko pojętych konstrukcji żelbetowych, robót ziemnych, wyburzeniowych oraz kompleksowych robót wykończeniowych. Oprócz standardowych robót budowlanych specjalizujemy się również w żelbetach pod technologie przemysłowe, wierceniach i palowaniach wraz z zabijaniem ścianek szczelnych. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam realizować projekty budowlane obiektów kubaturowych o różnorodnym poziomie technologicznym i technicznym. Kompleksowe wykonawstwo i podwykonawstwo robót żelbetowych jest podstawą naszej działalności.

Od początku istnienia wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie sprawdzonej od wielu lat kadry inżynieryjno-technicznej posiadającej uprawnienia do prowadzenia wszelkiego rodzaju robót budowlanych oraz wykwalifikowanych pracowników fizycznych – głównie cieśli i zbrojarzy. Nasza kadra inżynieryjna zapewnia właściwą kontrolę nad jakością wykonywanych robót budowlanych, dbając przy tym o terminowe wykonanie projektu i wysokie standardy BHP. Realizujemy inwestycje wymagające najwyższego poziomu fachowości i doświadczenia. Posiadamy stale zwiększjące się zasoby zleceniodawców.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym w postaci koparek, koparko-ładowarek, ładowarek teleskopowych, zwyżek oraz żurawia kołowego i wieżowego wraz ze sprzętem dodatkowym do wykonywania wszelkiego rodzaju robót budowlanych (głównie żelbetowych w postaci zagęszczarek, kompresorów, młotów wyburzeniowych, groszkownic, myjek wysokociśnieniowych oraz dodatkowo wszelkiego rodzaju szalunków systemowych i rusztowań). Sprzęt ten pozwala nam na sumienne, terminowe i jakościowe zrealizowanie powierzonych zleceń. Głównym obszarem, na którym koncentrujemy działalność firmy Pierzak-Budownictwo są okolice Radomska, Częstochowy, województwo Łódzkie, Śląsk, jak i inne miejsca w Polsce.

Serdecznie zapraszamy Inwestorów i Generalnych Wykonawców do współpracy.