Ponad 20 lat
doświadczenia
Ponad 20 lat
doświadczenia

Żelbety technologiczne

Obiekty kubaturowe

Roboty drogowo-mostowe

Roboty montażowe

WYNAJEM sprzętu budowlanego

Obiekty kubaturowe

pierzakbudownictwo-konstrukcje-żelbetowe-roboty-wykończeniowe-hale-produkcyjne-magazynowe-budynki-handlowe-usługowe-budownictwo-wielorodzinne

Firma Pierzak budownictwo z sukcesem i ponad 20letnim doświadczeniem realizuje konstrukcje żelbetowe oraz inne roboty wykończeniowe dla obiektów takich jak hale produkcyjne, magazynowe, budynki handlowo-usługowe. Prężnie działamy również w obszarze budownictwa socjalnego i biurowego oraz budownictwa wielorodzinnego.

Obiekty kubaturowe odgrywają najważniejszą rolę w budownictwie kubaturowym. Mowa tu o mieszkaniach w blokach, biurowcach, czy też halach produkcyjnych. Jesteśmy profesjonalną firmą, która od wielu lat z powodzeniem zajmuje się budową obiektów kubaturowych. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie pozwala nam z sukcesem oraz niesłabnącym zaufaniem klientów działać w obszarze budownictwa kubaturowego. Realizujemy konstrukcje żelbetowe, a także inne roboty wykończeniowe dla obiektów przemysłowych, takich jak wspomniane już hale produkcyjne, magazynowe, czy też budynki handlowo-usługowe. Równie prężnie działamy w obszarze budownictwa socjalnego i biurowego oraz budownictwa wielorodzinnego.   

Z kim współpracujemy?

Zlecenia na obiekty kubaturowe pochodzą najczęściej od kilkunastu zleceniodawców. Do najpopularniejszych należą firmy deweloperskie, które zlecają nam wykonanie obiektów kubaturowych na sprzedaż. Są to najczęściej mieszkania w budownictwie wielorodzinnym, ale również pojedyncze obiekty, czyli domy jednorodzinne dla prywatnych klientów. Co ważne, jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe inwestycje, które zawsze realizujemy zgodnie z zaleceniami naszych zleceniodawców. Dlaczego budowę obiektu kubaturowego warto powierzyć właśnie naszej firmie? Ponieważ od początku istnienia wykorzystujemy wiedzę oraz doświadczenie profesjonalnej kadry inżynieryjno-technicznej, która ma odpowiednie uprawnienia do prowadzenia robót budowlanych. Na uwagę zasługuje też nasz park maszynowy z nowoczesnymi koparkami, koparko-ładowarkami, czy też żurawiem kołowym i wieżowym. Wszystkie te elementy składają się na terminowe i jakościowe realizowanie wszystkich zleceń. 

Budowa obiektów handlowych

W ramach obiektów kubaturowych zajmujemy się budową obiektów handlowych, obiektów przemysłowych oraz hal produkcyjnych. Są to inwestycje niezwykle wymagające oraz wymuszające na wykonawcy spore doświadczenie, a także wiedzę. W Pierzak-Budownictwo gwarantujemy Państwu najwyższy poziom profesjonalizmu, który pozwala nam realizować projekty budowlane o różnym stopniu skomplikowania oraz poziomie technicznym i technologicznym. Co ważne, nad wszystkim czuwa wykwalifikowana kadra inżynieryjna. Dbamy zarówno o terminowość, jak i wysokie standardy BHP. Na uwagę zasługuje również fakt, że dysponujemy niezwykle nowoczesnym parkiem maszynowym, który obejmuje koparki, koparko-ładowarki ładowarki teleskopowe, zwyżki oraz żurawia kołowego i wieżowego wraz ze sprzętem dodatkowym (kompresory, groszkownice, szalunki systemowe i rusztowania).

Profesjonalne podejście

W codziennej pracy stawiamy na zaufanie oraz profesjonalizm. Doskonale wiemy, że podczas prac związanych z budową obiektów handlowych niezwykle istotna jest płynność działań – to właśnie dlatego wybór partnera do takiej inwestycji jest ogromnie ważną decyzją. Czuwamy nad każdym etapem budowy, mając na uwadze indywidualne oczekiwania inwestora. Podobnie wygląda to w przypadku innych obiektów handlowych oraz przemysłowych. Zapewniamy naszym klientom wsparcie na każdym etapie zleconej przez nich budowy, a także pomagamy stworzyć projekt budowlany, który spełni oczekiwania inwestora oraz wpisze się w otaczający krajobraz.